Odkurzacz parowo-ekstrakcyjny IMEX SVC01

zoom Odkurzacz parowo-ekstrakcyjny IMEX SVC01
Niestety żaden ze sklepów nie ma obecnie tego produktu w swojej ofercie.
Zobacz inne produkty z kategorii Odkurzacze.
1 2 3 4 5
1 opinia
Opis

Odkurzacz parowo-ekstrakcyjny IMEX SVC01

IMEX SVC01 jest pierwszym przeznaczonym do użytku domowego odkurzaczem z opcją aplikacji detergentu. Wszystkie jego funkcje widoczne są na elektronicznym wyświetlaczu panelu głównego, umieszczonego na przedzie urządzenia. Trzy poziomy regulacji pary oraz pięć poziomów siły ssania umożliwiają doskonałe i dokładne wyczyszczenie praktycznie wszystkich powierzchni. Wszystkie zanieczyszczenia przechodzą przez filtr wodny oraz filtr H.E.P.A (filtr służący do dezynfekcji powietrza), a następnie trafiają do pojemnego zbiornika na odpady. Utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe - wystarczy wylać z niego cały brud, wypłukać i gotowe! IMEX SVC01 to pierwsze włoskie urządzenie parowe, dzięki któremu codzienne obowiązki staną się przyjemnością. Urządzenie można wykorzystaćrównież jako stację parową do profesjonalnego żelazka, które dostępne jest w opcji.
Opinie

Odkurzacz parowo-ekstrakcyjny IMEX SVC01

Ocena*:
Wrażenie*: Pozytywne Negatywne
*Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności i akceptuję ich treść
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z prowadzeniem serwisu zakupy.tuznajdziesz.pl
Ocena:
1 2 3 4 5
Oceniający: Marek
Cena nie zachęca do zakupu i mało kogo stać na taki rarytas, ale osobiście jestem zadowolony, jego szerokie zastosowanie ułatwia domowe porządki, świetnie też sprząta się tym aut: pranie, czy czyszczenie deski rozdzielczej staje się przyjemnością.
zalety produktu: - mocny odkurzacz - świetnie pierze dywany i tapicerkę - wygodna i przyjemna praca - funkcja pary i detergentu ma ogromne zastosowanie przy domowych porządkach - dużo akcesorii
wady produktu: - Wysoka cena