Płyta indukcyjna MASTERCOOK I4DE64Z2 S Double Evolis

zoom Płyta indukcyjna MASTERCOOK I4DE64Z2 S Double Evolis
Niestety żaden ze sklepów nie ma obecnie tego produktu w swojej ofercie.
Zobacz inne produkty z kategorii Płyty indukcyjne.
1 2 3 4 5
0 opinii
Producent: FAGORMASTERCOOK
Opis

Płyta indukcyjna MASTERCOOK I4DE64Z2 S Double Evolis

Płyta indukcyjna Mastercook I4DE64Z2 S

Double Evolis - klucz do nieograniczonych możliwości

2 największe na rynku strefy indukcyjne Booster Evolis 40 x 23 cm - 3,6 kW (1 do 4 naczyń jednocześnie)sterowanie dotykowe 12 poziomów mocy funkcje: Total - automatyczna zmiana mocy po określonym czasie, programowalny przycisk bezpośredniego dostępu do określonej mocy, Booster - maksymalna moc grzania, opóźnione włączenie pola, programator czasu gotowania dla wszystkich pól blokada panelu sterującego, maksymalnamoc 7,2 kW szlifowana przednia krawędź Linia Vinci
Najnowsza płyta Double Evolis marki Mastercook, to absolutny przełom w dziedzinie gotowania na indukcji. Model ten całkowicie zrywa z dotychczasowymi, standardowymi konstrukcjami płyt, na których gotowanie ogranicza się zazwyczaj do czterech, tradycyjnych pól grzewczych. Innowacyjną płytę Double Evolis tworzą dwie, największe na rynku strefy indukcyjne, o wyjątkowym rozmiarze 40 x 23 cm.

Na powierzchni płyty Double Evolis można ustawiać naczynia w dowolnych konfiguracjach, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Duże pola grzewcze pomieszczą np. dwie szerokie brytfanki lub nawet osiem mniejszych naczyń jednocześnie. Ta niespotykana dotąd pojemność stref grzewczych pozwala przygotować nawet cały, trzydaniowy obiad – z przystawką, daniem głównym i deserem – na jednej płycie i w tym samym, krótkim czasie! Warto również zaznaczyć, że niezależnie od tego, w którym miejscu płyty ustawimy garnek, efektywność grzania jest dokładnie taka sama. Dzięki temu potrawy gotują się równomiernie, co daje nam pewność, że wszystkie dania trafią na stół we właściwym momencie.


Przy niej nie musisz się już w żaden sposób ograniczać. Nie musisz hamować swoich kulinarnych fantazji. Nie musisz się martwić o jakość przygotowywanych potraw… 2 największe na rynku strefy grzewcze, nawet 8 naczyń ustawionych jednocześnie na jednej płycie i ∞ możliwości gotowania, w wyjątkowo krótkim czasie - to rezultat prawdziwej kuchennej rewolucji, której właśnie dokonała marka Mastercook. Nowa płyta indukcyjna Double Evolis oferuje nieograniczone możliwości i zaskakuje swobodą, z jaką przyrządza się na niej domowe posiłki.


PROMOCJA
Niepowtarzalna okazja, żeby za jednym razem skompletować wyposażenie eleganckiej oraz wyjątkowo funkcjonalnej kuchni! Kupując wybrane produkty marki Mastercook, otrzymacie Państwo za symboliczną złotówkę zaawansowaną technologicznie zmywarkę lub wydajny i atrakcyjny wzorniczo okap! Takiej okazji nie można przegapić – mistrzowska kuchnia jest na wyciągnięcie ręki.

PRZY ZAKUPIE PŁYTY OKAP 60 CM - MASTERCOOK OMEGA ME 60X -  za jedyne 1zł


Innowacyjna linia stylistyczna i dobra wydajność to wybrane cechy tych modeli. Dodatkowym ułatwieniem codziennych czynności kuchennych są 3 zakresy prędkości, praktyczne sterowanie za pomocą czytelnych przycisków oraz możliwość zróżnicowania pracy okapu. W zależności od potrzeb, model może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz.


UWAGA: PREZENT DOSYŁA ORGANIZATOR PROMOCJI w tym celu POBIERZ ULOTKĘ ORAZ KUPONMOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI NA 5 LAT za dodatkową opłatą
Opinie

Płyta indukcyjna MASTERCOOK I4DE64Z2 S Double Evolis

Ocena*:
Wrażenie*: Pozytywne Negatywne
*Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności i akceptuję ich treść
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z prowadzeniem serwisu zakupy.tuznajdziesz.pl
Produkt nie ma jeszcze opinii